Opinie Detoxic

 • Magdalena
  Często mam chory żołądek, i były problemy z krzesłem. Poszłam do specjalisty, po złożeniu analiz okazało się, że mam pasożyty. Prawdopodobnie, ze względu na psa, który mieszka w domu. Leczyć nieprzyjemne objawy pomógł . Tylko kapsułki należy przyjmować codziennie. Za tydzień znów aktywnie biegała rano. A za miesiąc badania potwierdziły, że pasożytów nie ma.
  Detoxic
 • Patryk
  Zderzył się z robakami po raz pierwszy. Nie mogłem zrozumieć, jak mogli się pojawić. Po namyśle, zdałem sobie sprawę, że zaraziłem się nimi, gryzienie warzywami i brudne owoce. Straciłem 8 kg w krótkim okresie. Mnie męczyło ciągłe osłabienie i ból głowy. Następnie udał się do szpitala, ale przepisane leki nie pomogły pozbyć się robaków. Widziałem reklamę Detoxic w internecie. Postanowiłem spróbować, bo zdrowie się pogorszyło. W końcu po miesiącu stosowania pasożyty zniknęły.
  Detoxic
 • Patrycja
  Moje dziecko zaraził się w przedszkolu. Lekarze wyznaczyli leki przeciwpasożytnicze. Ale syn nie mógł ich pić, ciągle wymiotował od tych leków. Były nieznośnie gorzki. Przyjaciółka poradziła ona im swojego dziecka leczy. Zamówiłam lek na miejscu. Stała się poić dziecka. Ma nieprzyjemnego smaku nie ma, i wymiotów u syna nie było. Przez dziesięć dni przeszli, jaja robaków nie znaleźli.
  Detoxic
 • Kamil
  Detoxic działa, usuwa pasożyty. Mi on bardzo pomógł, ja się od lambdy. Po usunięciu tego organizm odzyskuje. Jedną z jego zalet – naprawa uszkodzonych robakami tkanek. Bardzo podoba mi się ten produkt, ponieważ jest on bezpieczny, nie ma skutków ubocznych.
  Detoxic
 • Julia
  Zakażeniu dżdżownicami od kota. Czasami ucieka na ulicę. Gdzieś zaraził się sam i mi przyniósł. Próbowałam się leczyć konwencjonalnymi lekami, które przepisał lekarz, ale źle je znosił. Znalazłam w internecie lek Detoxic. Zamówiłam, propylu go miesiąc. Lek jest dobry. Badania wykazały, że jestem zdrowa.
  Detoxic
Ocena Detoxic
4.1
23